Centrum Wellness „Fata delle Dolomiti”

Zregeneruj swoje ciało i umysł w Hotel Fanes

Po dniu spędzonym pod znakiem przygody w naszych fantastycznych Dolomitach Dolina Val di Fassa, pozwól sobie na zasłużony relaks w Centrum Benessere „Fata delle Dolomiti” w Hotel Fanes. Nasze Centrum Wellness pobudzi Wasze zmysły, zapewniając Wam wyjątkowe doświadczenia sensoryczne, wśród zapachów, relaksującej muzyki, kolorów i delikatnego światła oraz smaku naparów.

Nasze przestronna strefa Wellness dysponuje podgrzewanym do 31°C krytym basenem, wanną z hydromasażem o temperaturze 33°, sauną, łaźnią parową oraz prysznicem emocjonalnym.  W odprężeniu pomoże Ci strefa relaksu z kącikiem herbacianym, w której będziesz mógł odpocząć na naszych wygodnych szezlongach, popijając ciepły napar.

Pozwól sobie też na odrobinę przyjemności w naszej strefie Beauty Farm, w której zadbasz o błogostan i piękno swojego ciała. Podaruj sobie chwile pełnego relaksu, aby zmniejszyć fizyczne i psychiczne napięcie dzięki masażom, zabiegom kosmetycznym, zabiegom na twarz i ciało, kąpielom, okładom oraz zabiegom pielęgnacyjnym wykonywanym przez doświadczony personel. W zależności od potrzeb oferujemy spersonalizowane zabiegi.

Nasze centrum Wellness & Spa „Fata delle Dolomiti” pozostaje do dyspozycji gości w godzinach popołudniowych od 15:00 do 19:00 oraz na specjalne życzenie także rano. Oferujemy też usługę Private Spa w godzinach wieczornych (rezerwacja basenu i hydromasażu).

Skontaktuj się z nami, aby spersonalizować swoje wakacje w Dolina Val di Fassa pełne błogostanu i relaksu.

1
Buongiorno!
Come possiamo aiutarvi?
Powered by